Emrah Serbes'in yaptığı kazada yaralanan anne Nilgün Özçelik vefat etti!

Son Güncelleme: 04 Ekim 2017 Çarşamba 06:56

Emrah Serbes'in 22 Eylül tarihinde İzmir ilinde arkadan çarptığı araçta yaralanan Nilgün Özçelik yoğun bakımdaki yaşam savaşını kazanamadı.

Yazar Emrah Serbes'in arabası ile arkadan çarptığı ve aynı aileden iki kişinin hayatını kaybettiği kazadan sonra, arabada bulunan üçüncü kişi Nilgün Özçelik de yaşamını yitirdi. 

Emrah Serbes, 22 Eylül'de İzmir - Aydın otobanında gerçekleşen trafik kazasının sorumlusu olduğunu ifade ederek savcılığa gitmiş ve daha sonra tutuklanmıştı.

Kazada, sürücü Özçelik ile kızı 16 yaşındaki Zeynep Özçelik olay yerinde yaşamını yitirmiş, anne Nilgün Özçelik ağır yaralanmıştı.

Hayatını kaybeden Ayhan Özçelik ve Nilgün Özçelik'in oğlu Ahmet Mert Özçelik de ifade vermiş,

"Babamın aracının farlarının iyi yanmadığı iddiası doğru değil. Şüphelinin kendisini kurtarmak için bu iddiada bulunduğunu düşünüyorum" demişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım