Emrah Serbes'e uyuşturucu testi yapılacak

Son Güncelleme: 16 Ekim 2017 Pazartesi 09:39

İzmir - Aydın otobanında 3 kişinin ölümüne sebep olan yazar Emrah Serbes'ten uyuşturucu kullanıp kullanmadığını tespit etmek için saç ve tırnak örneği alındı.

Alınan haberlere göre, İzmir-Aydın otoyolunda, arkadan çarptığı aracın sürücüsü Ayhan Özçelik, eşi Nilgün Özçelik ve kızları Zeynep Özçelik'in ölümüne sebep olan yazar Emrah Serbes'in uyuşturucu kullanıp kullanmadığı da belirlenecek. 

Soruşturmayı sürdüren Cumhuriyet savcısının talebi ile, cezaevinde tutuklu bulunan Emrah Serbes'ten saç teli ve tırnak numunesi alındı. Alınan saç ve tırnak örneğinde Adli Tıp Kurumu tarafından yapılacak inceleme neticesinde Emrah Serbes'in kazadan evvel esrar, kokain ya da ecstasy gibi uyuşturucu maddeler kullanıp kullanmadığı tespit edilecek.

'Taksirle birden çok kişinin ölümüne sebebiyet vermek' suçundan tutuklanan Serbes'te uyuşturucu madde tespit edilirse, hakkında ayrıca 'Uyuşturucu kullanmak, uyuşturucu madde satın almak' suçlarından da dava açılacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım