Elazığ'da şok olay! 4 yaşındaki çocuğu çorap öldürüyordu!

  • 18725
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 27 Ekim 2017 Cuma 08:02

Elazığ ilinde annesinin çorabı ile oynarken boğazına dolanması sonucunda nefessiz kalan 4 yaşındaki çocuk, hemşire teyzesinin zamanında müdahalesi ile son anda kurtarıldı

Elazığ ilinde 4 yaşındaki çocuk, annesinin çorabıyla oynarken boğazına dolanması sonucunda nefessiz kalıp bayıldı. Durumun farkına varan anne çorabı çıkartırken, o an evde bulunan hemşire teyzesi müdahale ile yeğenini kurtardı.

4 yaşındaki Muhammed Emin D., evde oynarken annesine ait ince çorabı boğazına doladı. Daha sonra çorabı çözemeyen minik çocuk, nefessiz kalıp bayıldı. Oğlunu yerde baygın bir biçimde bulan anne Fatoş D., boğazındaki çorabı çözerken, evde bulunan hemşire teyze ise ilk müdahaleyi yaparak yeğenini kurtardı.

Ailenin haber verdiği sağlık birimleri, ambulans ile küçük çocuğu Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne Acil Servisine kaldırdı. Solunum desteği verilen çocuk, ambulansta uyandı. Küçük çocuğun bir süre hastanede gözetim altında tutulacağı ve solunum desteği verileceği bildirildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım