Edirne'de ilginç olay! Ayağınızı denk alın demedim mi?

  • 47782
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 20 Kasım 2017 Pazartesi 17:41

Edirne ilinin İpsala ilçesinde polise başvuran Ç.A. isimli kadın, evine giren kar maskeli bir erkeğin boğazını sıkarak ağzını kapatıp, ellerini bağladıktan sonra balkondan aşağıya atmaya çalıştığı iddiasıyla şikayetçi oldu. Ç.A.'nın şüphesi üzerine gözaltına alınan eski eşi, suçlamaları kabul etmedi.

Olay, Saraç İlyas Bey caddesi Bahçe sokakta gerçekleşti. İddialara göre, evinin terasına çıkan Ç.A., kar maskesi takan, siyah giyimli ve eldivenli bir erkeğin saldırısına uğradı.

Şüpheli, boğazını sıkıp ağzını kapattığı Ç.A.’yı oturma odasına götürdü. ‘Ben size ayağınızı denk alın demedim mi’ diyerek Ç.A.’yı tehdit eden zanlı, ellerini ve ağzını bağladığı kadının kafasını duvara vurup daha sonra ise balkondan atmaya çalıştı. Şüpheli, kadının yardım çığlıkları üzerine evde bulunan kardeşi A.E.’nin uyanması üzerine paniğe kapılıp kaçtı.

Polise başvuran Ç.A., eski eşinden şüphelendiğini söylemesi üzerine E.A. gözaltına alındı. E.A. polisteki ifadesinde olay zamanı iş yerinde olduğunu ve suçlamaları kabul etmediğini söyledi. E.A. ifadesinin alınmasından sonra serbest bırakıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım