Eceli bile bile çağırdılar... Akıl almaz ölüm!

Son Güncelleme: 01 Şubat 2018 Perşembe 16:44

Kahramanmaraş ilinde düzenlenen asker uğurlama töreninde tabancadan çıkan kurşunun denk geldiği davulcu Adil Tüz yaşamını yitirdi.

Dereli Mahallesi’nde evvelki gece askere gidecek gençlerin düzenlediği eğlencede, silahlarla havaya ateş açıldı. Bu esnada bir tabancadan çıkan kurşun, eğlencede davul çalan 29 yaşındaki Adil Tüz’e denk geldi. Kanlar içinde yere yığılan Tüz, ambulansla özel bir hastaneye götürüldü.

Buradaki ilk müdahaleden sonra Kahramanmaraş Sütçü imam Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne sevk edilen Tüz, tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Polis ekipleri, asker uğurlama eğlencesinde silahla havaya ateş eden 4 kişiyi gözaltına aldı. İncelemede, 3 Şubat'ta Burdur'daki birliğine teslim olacak O.T'nin silahından çıkan kurşunla Tüz'ün yaşamını yitirdiği tespit edildi. Jandarmadaki işlemlerinden sonra adliyeye sevk edilen O.T. çıkarıldığı mahkemetarafından tutuklandı.

Bu arada, Adil Tüz'ün cenazesi, Yahya Kemal Mahallesi'ndeki Zeynel Abidin Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Şeyh Ali Sezai Efendi Mezarlığı'na defnedildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım