'Düşersin' sözlerine aldırış etmemesi sonu oldu!

Son Güncelleme: 06 Ağustos 2017 Pazar 09:57

Antalya ilinde yakınlarının yanına tatile gelen 16 yaşındaki Abdullah Ölmez, manzarayı izlerken, yaklaştığı 30 metrelik falezlerden kayalıklara düşüp hayatını kaybetti.

Olay, dün saat 22.30 sularında Muratpaşa İlçesi Karaalioğlu Parkı'nda gerçekleşti. Karabük’ten yaz tatili için Antalya ilindeki yakınlarının yanına gelen Abdullah Ölmez, gezmek için yakınları ile beraber Karaalioğlu Parkına gitti. Ölmez, burada bir süre eğlendikten sonra falezlerin üzerinde denizi izlemek istedi. Bazı vatandaşların ’düşersin’ uyarısına aldırmayan Ölmez, bir anda dengesini kaybedip 30 metre yüksekten kayalıklara düştü.

Ölmez'in yanındaki yakınlarının haber etmesi ile olay yerine polis, sağlık ve itfaiye birimleri sevk edildi. Falezlerden Ölmez'e ulaşamayan ekipler deniz polisinden yardım istedi. Ölmez’u ulaşan polisler, yaşamını yitirdiğini tespit edildi.

Abdullah Ölmez’in cansız bedeni, zodyak bota alınıp Kaleiçi Yat Limanı'na çıkarıldı, yapılan incelemeden sonra da otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım