Dükkanı soyuldu... Soyguncunun kimliği ile şoke oldu!

Son Güncelleme: 27 Ocak 2018 Cumartesi 16:33

Muğla ilinin Yatağan ilçesinde, babasının kendisine harçlık vermediğini öne süren bir genç, babasının tütün dükkanını soydu.

İddialara göre, İzmir ilinin Menemen ilçesinde ikamet eden E.D, Yatağan ilçesine gelip, gece saatlerinde babasının Konak Mahallesi’ndeki tütün dükkanının camını kırdı. Dükkana giren zanlı, yaklaşık 7 bin TL değerindeki tütün ürünleri ile bölgeden uzaklaştı. Sabah sularında dükkana gelen babasının, dükkanının soyulduğunu ihbar vermesi üzerine harekete geçen Yatağan Emniyet Müdürlüğü ekipleri, çalışma başlattı.

Şüpheli, tütünleri satmak için anlaştığı kişi ile buluşma noktasına giderken Cumhuriyet Mahallesi’nde polis ekipleri tarafından yakalanıp gözaltına alındı.

E.D., polisteki ifadesinde, çalışmadığını ve zor durumda olduğunu, bu durumu babasına iletmesine rağmen kendisine yardımcı olmadığını öne sürerek dükkanı soyduğunu belirtti. Zanlı, polisteki işlemlerinden sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Ayrıca, şüphelinin çaldığı tütünler ile bölgeden uzaklaşması, çevredeki dükkanlarının güvenlik kameralarına yansıdı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım