Denizli'de görülmemiş hırsızlık!

Son Güncelleme: 09 Şubat 2018 Cuma 17:40

Denizli ilinde bankadan aldığı 92 bin TL'si ile kaldırımda yürüyen adamın yanına gelen yankesici, önce İncekara'nın üzerine kustu daha sonra da şaşkınlığından faydalanarak çantadaki parayı alıp olay yerinden kaçtı.

Olay Denizli ilinin Pamukkale ilçesi Saraylar Mahallesi İstasyon Caddesi'nde gerçekleşti. Alınan bilgiye göre, bankadan parasını çeken 65 yaşındaki Bekir İ. kaldırımda yürüdüğü sırada yanına yaklaşan bir kişi, bilerek üzerine istifra edip uzaklaştı.

Suç ortağı olan diğer iki kişi de, temizleme bahanesiyle 65 yaşındaki İncekara'nın yanına yaklaştı. Yardım etme bahanesi ile İncekara'nın çantasındaki 92 bin lirayı alan iki kişi hızla olay yerinden uzaklaştı.

Bir süre sonra parasının olmadığının farkına varan İncekara, polisi aradı. Olay yerine gelen polis ekipleri, bankanın ve diğer işyerlerinin güvenlik kamera kayıtlarını inceleyerek, 3 yankesiciyi belirleyip yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım