Denizden çıkan cesetteki şok ayrıntı!!!

Son Güncelleme: 06 Eylül 2017 Çarşamba 11:03

İstanbul ilinin Zeytinburnu ilçesi sahilinde denizde 10 litrelik plastik şişeye bağlı 50 - 55 yaşlarında erkek cesedi bulundu.

Alınan bilgilere göre, sahildeki vatandaşlar dün saat 14.30 sularında deniz yüzeyinde hareketsiz bir şekilde duran orta yaşlarda bir kişiyi fark etti. Bunun üzerine durum hemen polis ve sağlık birimlerine bildirildi. Bu arada, bazı vatandaşlar deniz yüzerindeki şahsı yüzerek kıyıya yanaştırdılar.

Ekipler, olay yerine gelip bu bölgeyi güvenlik şeridi ile kapattı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, üzerinden kimlik çıkmayan 50 - 55 yaşlarındaki erkek şahısın yaşamını yitirdiğini tespit etti. Cesedin üzerinde herhangi bir darp ya da kesik izine rastlanmadığı öğrenildi.

Ayrıca, görgü tanıkları cesedin bel kısmında ip ve ipin ucuna bağlı 10 litrelik plastik şişe olduğunu ifade etti. Ceset, polis ekiplerinin incelemesinin ardından otopsi raporu için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Kaynak: Hürriyet

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım