Dehşet ortaya çıktı! 78 kurşun atıldı 8'i genç Emircan'a

  • 11700
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 15 Aralık 2017 Cuma 14:55

Küçükçekmece Sefaköy'de 16 yaşında bir gencin öldürüldüğü olayın korkunç görüntüleri gün ağarınca daha net bir biçimde meydana ortaya çıktı.

78 kurşunun sıkıldığı olayda halı saha maçından çıkan Emircan Açıkgöz arada kalarak 8 kurşunla yaşamını yitirdi. Talihsiz gencin yakınları, "78 tane kurşun sıkılmış. Dünya savaşı mı bu? Suçu yokken arada ölüyor. Kim verecek bunun hesabını? Söylenecek bir söz yok" diye isyan ettiler. Olay ile alakalı 6 kişi de gözaltına alındı. Olayın 2 çetenin rant kavgasından kaynaklandığı öne sürüldü.

Küçükçekmece İnönü mahallesinde dün saat 23:00 sularında silahlı iki grup arasında çatışma meydana geldi. Uzun namlulu silahlar dahil çok sayıda silahın kullanıldığı çatışmada mahalle savaş alanına döndü. Bu esnada  arkadaşları ile halı saha maçından çıkan ve sokaktan geçen 16 yaşındaki Emircan Açıkgöz iki grup arasında yaşanan çatışmanın ortasında kaldı.

Vücuduna denk gelen kurşunlarla ağır yaralan Açıkgöz çevrede bulunan bir hastaneye kaldırıldı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Çatışmanın büyüklüğü hava aydınlandığında çok daha da net olarak meydana çıktı. 

"DÜNYA SAVAŞI MI BU!"

Yaşamını yitiren Emircan Açıkgöz'ün bir yakını,

"Halı saha maçından sonra çiğ köfte yemeye gidiyormuş. Arada kalıyor. 78 tane kurşun sıkılmış. Dünya savaşı mı bu? Suçu yokken arada ölüyor. Kim verecek bunun hesabını? Söylenecek bir söz yok. Başkasının çocuğu ölmesin. 8 tane kurşunla ölüyor" şeklinde konuştu.

6 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Çatışma ile alakalı 6 kişi gözaltına alındı. Çatışmanın iki grup arasında, "rant" kavgasından dolayı çıktığı öğrenildi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

SİLAHLI KAVGA GEÇTİĞİMİZ SALI GÜNÜ BAŞLAMIŞ

Polis, çatışmanın fitilini geçtiğimiz salı gecesi İnönü Mahallesi Cengizhan sokaktaki silahlı kavganın ateşlediğini belirledi.

Edinilen bilgiye göre kendilerine ’Demiroklar’ diyen çeteden Emrah D. ile yine kendilerine ’Erenler’ olarak tanıtan çeteden Adem D. ve Serkan K. geçtiğimiz gece yolda karşılaştı. Aralarında daha önceden husumet bulunan şüphelilerden Emrah D. ve Adem D. , Serkan K.’yı silahla yaralayarak olay yerinden kaçtı.

2 GRUP KARŞILIKLI ÇATIŞTI

Bu kavganın ardından iki grup üyeleri dün gece 22.30 sıralarında tekrar karşı karşıya geldi. İki grup arasında uzun namlulu silahların da kullanıldığı çatışma çıktı. Bu sırada 16 yaşındaki Emircan Açıkgöz’ün bulunduğu araca çok sayıda mermi isabet etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım