Dedektif gibi iz sürdü... Aldatıldığını öğrendi

  • 8934
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 15 Aralık 2017 Cuma 09:58

Giyim tarzını değiştirerek daha şık dolaşmaya başlamasından şüphelendiği kocasının telefonunu inceleyen Tülay A., eşinin devamlı görüştüğü numarayı aradı. Karşısına bir kadın çıkınca, aldatıldığını öğrendi. 350 bin TL tazminat ve 1200 TL nafaka talebiyle boşanma davası açtı.

Alınan haberlere göre, İstanbul ilinde giyim tarzını değiştiren kocasının telefon dökümlerine ulaşan kadın, aldatıldığı iddiası ile soluğu aile mahkemesinde aldı. Boşanma davası açan 29 yaşındaki Tülay A., aynı yaştaki muhasebeci eşi Erol A.’ya yönelik, evliliğinin bitmesinin sebeplerini açıkladı.

İddiaya göre, özel bir şirkette çalışan Tülay A., eşinin kendisi ve 2 yaşındaki çocuklarına karşı ilgisiz davranışlarından şüphelendi. Muhasebeci Erol A.’nın giyim tarzını değiştirip sürekli yeni giysiler aldığını ifade eden Tülay A.,

“Her gün işe giderken kıyafet değiştirip şık giyinmeye başladı. Eve geç gelip izin gününü bizimle geçirmiyordu” diye konuştu.

TELEFON YAKALATTI

Eşinin telefon dökümlerini incelediğini belirten eden Tülay A., sürekli görüştüğü numarayı aradığında karşısına bir kadının çıktığını kaydetti. Kadının kendisine hakaret ettiğini söyleyen Tülay A., eşinin evi terk ettiğini ileri sürdü.

Tülay A., eşinden 350 bin TL tazminat ve ayda 1200 TL nafaka istedi. Eşini ve çocuklarını sevdiğini, boşanmak istemediğini söyleyen koca Erol A. ise şık, düzgün ve bakımlı olmanın boşanma nedeni olamayacağını, muhasebeci olması nedeniyle işi gereği birçok kişiyle telefonla görüştüğünü, eşini aldatmadığını iddia etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım