D-100 karayolunda kaza... Minibüs metrobüs durağına girdi

Son Güncelleme: 12 Ekim 2017 Perşembe 08:20

İstanbul güne kötü bir kaza ile başladı... Küçükçekmece ilçesinde servis minibüsü metrobüs durağına girdi. Metrobüs seferlerinde aksamalar yaşandı.

D100 Karayolu Küçükçekmece mevkiinde servis minibüsü metrobüs yoluna girdi. Serviste bulunan 3 kişi yaralandı. Kaza saat 06.45 sıralarında gerçekleşti.

D-100 Karayolu Edirne istikametinde seyreden servis minibüsü henüz bilinmeyen bir sebeple sürücüsünün hakimiyetinden çıkarak metrobüs yoluna oradanda metrobüs durağına girdi. Kazadan sonra olay yerine ambulans itfaiye ve polis ekipleri gönderildi. Kazada servis minibüsündeki 3 kişi yaralandı. Sağlık ekiplerinin müdahalesinden sonra yaralılar çevre hastanelere kaldırıldı.

Kazadan sonra metrobüs seferleri de bir süre yapılamadı. Daha sonra ise seferler tek yönden kademeri olarak yapılmaya başladı. D-100 Karayolunda da trafik oluştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım