Çorum'da sokak ortasında önce eşini sonra kendini...

Son Güncelleme: 30 Aralık 2017 Cumartesi 06:34

Çorum ilinde boşanmak üzere olduğu 48 yaşındaki eşi ile sokak ortasında tartışma yaşayan 55 yaşındaki Celal Yılmaz, silahla evvela eşini daha sonra kendisini vurdu. Ağır yaralanan karı-koca hastanede yaşamını yitirdi.

Olay önceki gün Gülabibey Mahallesi’nde gerçekleşti. İddialara göre, Celal Yılmaz ve eşi Hatice Yılmaz, aralarındaki anlaşmazlık sebebi ile boşanmaya karar verdiler.

Hasan Paşa 1. Sokakta boşanmak üzere olduğu eşi ile karşılaşan Celal Yılmaz, üzerindeki tabancayı çıkarıp  üç çocuk annesi eşine kurşun yağdırdı. Hatice Yılmaz vücuduna denk gelen iki kurşunla ağır yaralandı. Celal Yılmaz, daha sonra silahı kendi kafasına dayayıp ateş etti.

Olayı görev vatandaşların ihbarı üzerine 112 sağlık ekipleri olay yerine geldi. Olayın yaşandığı sokağın hemen yanında bulunan Hasan Paşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi acil servisine kaldırılan Celal Yılmaz ve Hatice Yılmaz yaşamını yitirdi. Polis ekipleri bölgede inceleme çalışmaları başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım