Çorum’da, abdest alırken ensesinden vuruldu

Son Güncelleme: 15 Ağustos 2017 Salı 09:49

Çorum ilinde cami avlusunda abdest almakta olan Ramazan Güllü ensesine 2 kurşun sıkılarak vuruldu. Hastaneye kaldırılan Güllü'nün durumunun kritik olduğu ifade edildi.

Çorum ilinde 40 yaşındaki Üzeyir M., iddialara göre aralarında borç- alacak anlaşmazlığı bulunan kayınbiraderi 28 yaşındaki Ramazan Güllü'yü, cami avlusunda abdest alırken tabanca ile ensesinden 2 kurşunla vurarak ağır yaraladı. Kurşunlardan biri Güllü'nün boynundan çıkarak, cami avlusunda namaz vaktini bekleyen bir kişinin koluna denk geldi.

Olay dün Osmancık Caddesi Ulu Cami avlusunda gerçekleşti. Ramazan Güllü öğle namazını kılmak için camiye gelerek avludaki şadırvanda abdest almaya başladı. Bu esnada cami avlusuna Gelen Üzeyir M., iddialara göre kayınbiraderi Güllü'nün arkasından yanaşarak tabanca ile ensesine 2 el ateş ettikten sonra kaçtı. Güllü'nün ensesinden giren kurşunlardan biri boynundan çıkıp, cami avlusunda duran 76 yaşındaki İsmail Yetişken'in koluna denk geldi. Her iki yaralı ambulansla Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı

Ramazan Güllü'nün sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu dile getirildi. Polis, kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım