Cin çıkarma bahanesi ile babasının yanında kızı taciz etti!

  • 1007
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 23 Kasım 2017 Perşembe 14:01

Konya ilinde 17 yaşındaki A.G., geçirdiği trafik kazası sonucunda omuz ve bacaklarında oluşan ağrıları gidermek için babası ile, kırık- çıkıkları tedavi ettiği iddia edilen 55 yaşındaki M.Ş.'nin yanına gitti. Tedavi bahanesi ile genç kız ve babasının gözlerini bantlayan M.Ş., "Sana cin musallat olmuş" diyerek A.G.'ye tacizde bulundu. Ailenin şikayeti ile tutuklanan M.Ş. hakkında 'çocuğun cinsel istismarı' suçundan 26 yıla kadar hapis cezası istendi.

Olay, geçtiğimiz Mart ayında gerçekleşti. Geçen sene geçirdiği bir trafik kazasının ardından omuz ve bacaklarında Ağrı oluşan A.G., daha evvel babasının da gittiği kırık ve çıkıkları tedavi ettiği iddia edilen M.Ş.'nin evine gitti. Muayene esnasında A.G,.nin yanına giden M.Ş. iddialara göre, "Seni çok bunaltmışlar. Çok korkmuşsun" diyerek ailesinin yanında genç kızın vücudunun çeşitli yerlerine dokunup elle tacizde bulundu.

A.G.nin rahatsız olması üzerine aileye bir hafta sonra tekrar gelmelerini ifade ederek evden gönderdi. Bir hafta sonra babasıyla eve gelen A.G.,'yi yine elle taciz ettiği iddia edilen M.Ş., genç kıza cinlerin musallat olduğu iddiasını tekrarladı. M.Ş., A.G.'ye ilaç vererek, eline aldığı enjektör ile vücudunun çeşitli yerlerine dokunarak muayene ediyormuş gibi yaptı. Rahatsız olan A.G., tepki gösterince, İçine giren cinleri çıkarmak için yapıyorum diyerek kendisini savundu. Daha sonra aileyi yine bir hafta sonra yeniden gelmeleri için evden uğurladı.

'CİNDEN KORKARSINIZ' DİYEREK BABA-KIZIN GÖZLERİNİ BANTLADI

Sözde kırık- çıkık tedavisi yapan M.Ş., bir hafta sonra yine evine gelen A.G.,'nin anne ve babasını "Cin çıkaracağım. Siz korkarsınız. Odadan çıkın" diyerek yanlarından uzaklaştırmak istedi. Ancak, baba Z.G. çıkmak istemedi ve odada kaldı. M.Ş. bunun üzerine "Korkarsınız. Gözlerinizi bağlamam lazım" diyerek baba ve kızın gözlerini plasterle bantladı.

Daha sonra elini A.G.'nin kıyafetlerinden içeriye sokup elle taciz eden M.Ş., dua okuyormuş gibi mırıldanarak eylemini sürdürdü. Ortalamam 20 dakika süren sözde tedaviden sonra A.G.,'yi çay hazırlaması için mutfağa gönderdi. Peşinden de kendisi mutfağa giden M.Ş., Bana eş olur musun? diyerek tacizini sürdürdü. Yaşanan olaylardan rahatsız olan A.G. ailesine gitmek istediğini söyleyerek evden ayrıldı.

26 YIL HAPSİ İSTENDİ

M.Ş.nin evine olanların şifa amacı taşımadığını anlayan A.G. bir süre sonra durumu ailesine anlattı. Ailenin polise şikayeti üzerine gözaltına alınan ve 'Çocuğa cinsel istismar' suçundan adliyeye sevk edilen M.Ş. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Geçen hafta Konya 1inci Ağır Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkan M.Ş. duruşmada cinsel bir amacı olmadığını ve evlenme teklif ettiğinin doğru olduğunu söyleyerek kendisini savundu. Cumhuriyet Savcısı ise verdiği esasa ilişkin gönüşünde M.Ş. hakkında 26 yıl hapis cezası istedi. Duruşma M.Ş.nin savunmasını hazırlaması için ertelendi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım