Çiftlik Bank kurucusunun bu videosu fenomen oldu

  • 2355
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 15 Mart 2018 Perşembe 18:04

Günlerdir Türkiye'nin gündeminden düşmeyen Çiftlik Bank hakkında bir video var ki Youtube trendler listesinin ilk sırasında ve şimdiden 1 milyondan fazla izlendi.

Çiftlik Bank dolandırıcılığı gündemdeki sıcaklığını koruyor. Mağdurlar şaşkın ve bir umut paralarını kurtarma hayalleri kurarlarken, Çiftlik Bankın tombalak patronu Uruguay'da milyonlarca dolarla fink atmakta.

Dişinden tırnağından artırdığı ekmek parasını kolay yoldan ikiye üçe katlamak isteyen ama hüsrana uğrayarak yeni nesil bir Jet Fadıl'a denk geldiklerini anlayan mağdurlar da aslında ne yapacaklarını bilmiyorlar. Giden paralarına mı yanacaklar yoksa toy bir çocuk tarafından kandırıldıklarına mı?

Gündemde Çiftlik Bank haberleri, esprileri, üzüntüleri, mağdurları vs. dolaşırken yayınlanan bir video ilgi odağı oldu. Çiftlik Bank'ın kurucusu olan dolandırıcı Mehmet Aydın'ın konuşması ile başlayan videonun ardından Çiftlik Bank ile alakalı yapılan montajlar devreye giriyor. 

Önce bir milyondan fazla izlenen videoya geçmeden olay hakkında kısa bir bilgi verelim:

Daha önce detaylı yaptığımız haberlerden ötürü sizlere haberin özünü samimi bir şekilde anlatacağız. Mehmet Aydın isimli şahıs kafasında bir fırıldak bir kuruyor. Bir yazılımcı bularak Çiftlik Bank isimli bir oyun kuruyor. Buraya kayıt olan oyunculara paralarını 2’ye katlama imkanı sunuyor (!). Güya buraya para yatıranlardan aldığı paralarla çiftlik kuruyor, inek alıyor, besliyor… Kardan pay veriyor falan filan uzatmayalım…

Mehmet Aydın’ın bugün tutuklanan eşi Sıla Aydın’ın verdiği ifadeye göre bizim tombak Mehmet’in çiftlik falan kurduğu yok. Gelen paraları yiyor. Hatta günlük 20-30 bin TL para kazanıyor şimdinin mağdurlarından. Fazla paranın bozduğu Mehmet Aydın’da işin içinden çıkamayınca karısını da bırakıp Uruguay’a kaçıyor.

Şimdi izlenme rekoru kıran videoyu izleyebilirsiniz:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım