Çanakkale'de kadını arabada indirip taciz eden sapık yakalandı

  • 33937
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 25 Ekim 2017 Çarşamba 17:19

Çanakkale ilinde telefonla konuşmak için otomobilini yol kenarına park eden bir kadını otomobilinden indirip cinsel saldırı girişiminde bulunan şüpheli tutuklandı. Şüphelinin, evlilik hazırlıkları yapan sürücü kadını takip ettiği ve aracına "Sen benimsin, seni kimseye yar etmeyeceğim. Seni düğünden alacağım" yazılı bir not bıraktığı öğrenildi.

İddialara göre, 19 Ekim'de, aracı ile Ezine ilçesine bağlı Uluköy'den geçtiği esnada telefonla konuşmak için yol kenarında park eden, ismi açıklanmayan bir kadını aracından indirip cinsel saldırı girişiminde bulunduğu iddia edilen zanlı, yoldan geçenler tarafından engellendi. Sürücü kadın, bu esnada olay yerinden kaçan şüpheliden şikayetçi oldu.

Olay ile alakalı soruşturma başlatan jandarma ekipleri, tanıkların ifadelerinden de yola çıkıp zanlının E.T. olduğunu belirledi. Daha evvel de "Cinsel saldırı ve kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarından 9 yıl hüküm giyip hapis yattığı tespit edilen şüphelinin, evlilik hazırlıkları yapan sürücü kadını takip ettiği ve aracına "Sen benimsin, seni kimseye yar etmeyeceğim. Seni düğünden alacağım." yazılı bir not bıraktığı öğrenildi. 

Jandarma ekiplerince kurulan özel bir tim, şüpheliyi Körüktaşı Mahallesi'ndeki ağaçlık alanda gizlenirken yakaladı. Buradaki işlemlerinden sonra adliyeye sevk edilen E.T. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım