Çamlıca'da yol çöktü... Sebebi belli oldu

Son Güncelleme: 31 Temmuz 2017 Pazartesi 16:52

İstanbul Çamlıca'da yol çöktü. Park durumunda olan bir araç oluşan çukurun içine düştü. Çökmenin nedeninin ise Çamlıca - Libadiye tünel inşaatı olduğu ifade edildi.

Olay, Üsküdar Kısıklı Mahellesi Büyük Çamlıca Caddesi'nde saat 15.00 sularında gerçekleşti. Henüz belirlenemeyen bir sebeple Çamlıca tepesine çıkan yol çöktü. Park durumunda bulunan bir otomobil oluşan çukura düştü. Haber edilmesi ile olay yerine çok sayıda polis ve itfaiye birimi yönlendirildi. Polisler, yolu iki yönde trafiğe kapatıp güvenlik önlemi aldı.

Göçük oluşan yolun altında Çamlıca - Libadiye arası karayolu tüneli çalışmasının sürdüğü öğrenildi. Çökme sebebi ile tünelde zarar olup olmadığı ile alakalı bir açıklama yapılmadı. Olay yerindeki çalışmalar sürüyor.

Bir otomobilin de içine düşmesine neden olan yol çökmesinin, Çamlıca - Libadiye tünelindeki aşırı sökülmenin yüzeye yansımasından kaynaklandığı tespit edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım