Çağlayan'daki Adliyede hareketli dakikalar... Çatışma çıktı!

Son Güncelleme: 21 Eylül 2017 Perşembe 12:50

İstanbul ilinin Çağlayan ilçesindeki Adalet Sarayı'nda çatışma çıktı. Çatışma sonucunda bir kişi yaralanırken, 5 kişi de gözaltına alındı. Gözaltına alınan bir şahıs uzun bir süre polise direnirken, kaçan grup adliye yakınlarında farklı noktalarda çatıştı.

Çağlayan ilçesinde bulunan İstanbul Adalet Sarayı'nın önünde silah sesleri işitildi. Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık birimi gönderildi. Kaçan grup çatışmayı adliye yakınlarında da sürdürdü. Özel harekat polisleri olay yerine geldi, polis helikopteri adliye üstünde uçtu ve gözaltılar tamamlandı. Bir kişi yaralanırken 5 gözaltı var.

Alına bilgilere göre çatışma, geçen ocak ayında Sultangazi'de bir oyun salonunda çıkan, 3 kişinin öldüğü silahlı kavganın tarafları arasında gerçekleşti. Gazi Mahallesi İsmetpaşa Caddesi üzerinde bulunan bir oyun salonunda 24 Ocak'ta iki grup arasında çıkan tartışmada silahlar çekilmiş, üç kişi hayatını kaybetmişti.

Polis cinayetlerden sonra ilçedeki 7 kişilik bir uyuşturucu çetesini çökertmişti. Dava Çağlayan Adliyesi'nde devam ediyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım