Buzağıyı kurtarmak isterken canından oldu!

Son Güncelleme: 15 Eylül 2017 Cuma 10:21

Adana ilinde evinin bahçesindeki foseptik çukuruna düşen 1 günlük buzağıyı kurtarmak isteyen 20 yaşındaki Gülizar Kartal zehirlenip hayatını kaybetti; onu kurtarmak için çukura giren 35 yaşındaki kayınvalidesi Rahime Kartal ise zehirlendi

Vaka, saat 04.00 sularında Adana ilinin merkez Yüreğir ilçesinde gerçekleşti. Pencereden bahçeye baktıklarında 1 günlük buzağının yerinde olmadığının farkına varan Gülizar Kartal ve kayınvalidesi Rahime Kartal, dışarı çıktı.

Bahçede, üzeri daha önce beton ile kapatılmış olan eski foseptik çukurunun çöktüğünü ve buzağın da içine düştüğünü gören gelin ile kayınvalidesi komşularından yardım istedi. Komşuların geldiği esnada çukura giren Gülizar Kartal çıkmayınca arkasından Rahime Kartal da girdi. Rahime Kartal da çukurdan çıkamayınca, komşuları halat yardımıyla gelin ile kayınvalideyi çukurdan dışarı çektiler.

Haber edilmesi ile kaza yerine gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Gülizar Kartal’ın öldüğü, Rahime Kartal’ın ise zehirlendiği tespit edildi. Ağır derecede zehirlenen Rahime Kartal, ambulans ile Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hastanede tedavisi devam eden Rahime Kartal’ın durumun ciddi olduğu belirtildi. Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım