Büyük acı! 2 genç Başakşehir'de can verdi!

  • 2569
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 21 Ekim 2017 Cumartesi 13:59

Kuzey Marmara Otoyolu Başakşehir bölgesinde otomobil ile Tırın çarpışması sonucu meydana gelen kaza neticesinde yaşamını kaybeden iki, üniversiteli genç kızın cenazesi Adli Tıp Kurumundaki otopsi işlemlerinden sonra ailelerine teslim edildi.

Kaza dün öğle sularında Kuzey Marmara Otoyolu Başakşehir mevkii Yavuz Sultan Selim Köprüsü istikametinde gerçekleşmişti.  Üniversite öğrencisi 4 gencin bulunduğu otomobilin, bir TIR'a arkadan çarpması ile meydana gelen feci kazada, özel bir üniversitenin Gıda Teknolojisi bölümü öğrencileri Merve Oruç ile Ezgi Teomete yaşamını yitirmişti. Trafik kazasında hayatını kaybeden üniversiteli genç kızların cenazeleri otopsi işlemlerinden sonra Adli Tıp Kurumundan alınıp ailelerine teslim edildi.

Kardeşi sinir krizi geçirdi

Ezgi Teomete'nin kendinden 1 yaş küçük olan kardeşi, Adli Tıp Kurumu önünde gözyaşlarını tutamadı ve fenalık geçirdi. Bu esnada ailenin yakınları genç kıza destek oldular. Üniversiteli Ezgi Teomete'nin yakınlarından biri,

"Geçici olarak burada oturuyorlardı. Memleketleri Doğubeyazıt. Burada Başakşehir'de oturuyorlardı. Babası memlekette aldı haberi. Çok kötü bir durumda, iğnelerle duruyor ayakta. Çok kötü bir durumdalar. Ezgi, 4 kız kardeş, 1 erkekti. Kaza, üniversitedeki arkadaşlarıyla bulunduğu araç TIR'a çarpmış" dedi.

Kazada yaşamını yitiren Merve Oruç'un yakınlarından biri ise,

"Allah rahmet eylesin. Ailesi burada. Tokat'a götürülecek cenaze. Okul dönüşü arkadaşlarıyla beraber dönerken duran tıra arkadan çarpmışlar" dedi.

Merve Oruç'un cenazesi defnedilmek üzere memleketi Tokat'ın Reşadiye ilçesine gönderildi. Ayrıca yaşamını yitiren genç kızların arkadaşları sosyal medyadan üzüntülerini paylaştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım