Bursa'da fuhuş operasyonları: 24 gözaltı

Son Güncelleme: 16 Eylül 2017 Cumartesi 10:31

Yolda pazarlık yapanlar ile bazı adresleri hedef alan polis birimleri, 17 kadın ve yedi erkeği gözaltına aldılar. Yakalanan erkeklerden biri 18 yaşından küçük. Polis, reşit olmayan erkeği bahsi geçen adreslerden birine girerken yakaladı.

Bursa Emniyet Müdürlüğü birimleri, fuhuş pazarlığı yapanlara yönelik yaptığı operasyonda 17 kadın ve onlarla birlikte olduğu belirtilen 7 erkeği gözaltına aldı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ahlak Büro Amirliği ekiplerince merkez Nilüfer İlçesi Görükle Sakarya ve Dumlupınar mahallelerinde fuhuş yaptığı iddia edilenlere yönelik operasyon yaptı. Daha önce tespit edilen adreslere ve yolda pazarlık yaptıkları iddia edilen kişilere yönelik yapılan operasyonda 17 kadın ve birlik oldukları iddia edilen 7 erkek gözaltına alındı.

Operasyonda yakalanan 7 erkekten birinin, 18 yaşından küçük olduğu ve fuhuş yaptığı öne sürülen adrese girdiği esnada yakalandığı belirlendi. Gözaltına alınan 24 kişiye Kabahatler Kanunu'ndan cezai işlem uygulandı.Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım