Bursa'da çamaşır yıkama fabrikasında yangın!

  • 7326
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 19 Aralık 2017 Salı 08:50

Bursa ilinin Nilüfer ilçesi Çalı Sanayi Bölgesi'nde hizmet veren çamaşır yıkama fabrikasında yangın çıktı. 12 itfaiye aracının müdahale ettiği yangın kontrol altına alındı.

Olay, merkez Nilüfer ilçesi Çalı Organize Sanayi Bölgesi Gri Cadde’de gerçekleşti. Oteller ve hastanelerin çamaşırlarının toplu olarak yıkandığı fabrikada bilinmeyen bir nedenden ötürü yangın çıktı.

 
Kısa zamanda büyüyen alevler fabrikanın tamamını sardı. Çevredeki fabrikaların bekçileri durumun farkına varıp itfaiye ekiplerine haber verdiler. 12 itfaiye aracı ve 44 itfaiye erinin müdahale ettiği yangın 2 saat süren çalışmadan sonra ancak söndürülebildi.

 
Yangın sebebi ile fabrikadan büyük hasar meydana geldi. 45 kişinin çalıştığı fabrikada, gece saatlerinde mesai olmaması olası can kaybını önledi.

 
Polis ve itfaiye ekipleri, yangının çıkış nedenini belirlemek için soruşturma başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım