Bursa'da 88 yaşındaki kadının feci ölümü!!!

Son Güncelleme: 15 Ekim 2017 Pazar 08:34

Bursa ilinin Orhaneli İlçesi´nde yalnız yaşadığı evinde sobayı yakarken elbisesi tutuşan 88 yaşındaki Hanife Yalın, feci bir şekilde can verdi.

Korkunç vaka, saat 06.30 sularında Orhaneli İlçesi Gümüşpınar Mahallesi´nde gerçekleşti. Hanife Yalın, sabah namazını kıldıktan sonra sobayı yakarken, sıçrayan kıvılcımlar elbisesini tutuşturdu. Bir andan alevler içerisinde kalan Yalın, can havli ile odadan çıkıp merdivenlerden inerek kapının önünde çığlıklar atıp yardım istedi.

Bu sırada bitişikte oturan Fatma Kaplan, annesinin çığlıklarını duyunca yardıma koştu, kovayla getirdiği suyla alevlere müdahale etti. Vücudunda birinci derece yanıklar oluşan Yalın, olay yerinde hayatını kaybetti.

 Hanife Yalın’ın cansız bedeni, jandarma ve savcının olay yerinde yaptığı incelemeden sonra otopsi için morga kaldırdı. Otopsinin ardından ailesi tarafından alınan Hanife Yalın´ın cenazesi, öğle vakti toprağa verildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım