Bursa-İzmir karayolunda feci ölüm...

Son Güncelleme: 23 Eylül 2017 Cumartesi 14:04

Bursa ilinin Karacabey İlçesi'nden gelen haber yürekleri burktu... Boya yüklü kamyon iki otomobilin üzerine devrildi. Kaza sonucunda 2 kişi yanarak feci şekilde can verdi.

Kaza, bu sabah Bursa - İzmir karayolundaki Karacabey İlçesi civarlarında bulunan Çingençeşme Mevkii'nde gerçekleşti. Balıkesir ilinden Bursa'ya giden S.M. bilinmeyen sebeple yönetimindeki 34 BFK 23 plakalı boya yüklü kamyonun direksiyon denetimini kaybedince araç karşı şeride geçip, Karacabey yönüne giden iki otomobilin üstüne devrildi. 

Kaza sonucunda, alev alan boyaların yanmaya başladığı kamyonun altında kalan 16 R 1772 plakalı otomobilde bulunan Orhan Tilki ile Tuncay Karaduman yanıp feci şekilde can verdi. Kamyon sürücüsünün de yaralandığı kazadan sonra alev alan kamyon ve otomobiller itfaiye ekiplerince güçlükle söndürüldü. Plakası alınamayan diğer otomobilde kimsenin yaralanmadığı belirtildi.

Bursa-İzmir karayolunun uzun süre trafiği kapanmasına sebep olan kaza kamyon ve otomobillerin kaldırılması ardından trafiğe açıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım