Bu paylaşımı yapan insan olamaz!

  • 1518
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 22 Ağustos 2017 Salı 13:55

Sakarya ilinde ikamet eden Sude A. isimli genç kız, sosyal medya hesabından gözleri oyulmuş bir kedi fotoğrafı paylaşıp, üzerine de 'En sevdiğim' yazdı. Sude A., yoğun tepkiler gelmesi ile beraber sosyal medya hesabını kapattı.

Sosyal medya hesaplarında Sakarya'nın merkez Adapazarı İlçesi'nde ikamet ettiğini yazan Sude A., gözleri oyulmuş bir kedi fotoğrafının üzerine 'En sevdiğim' yazarak paylaşım yaptı. Paylaşımı görenler, genç kıza mesajlar atıp tepkilerini dile getirdiler. Genç kızın ise dalga geçerek cevap vermesi, hayvan severleri daha da sinirlendirdi.

Sude A. bir süre sonra sosyal medya hesaplarını kapatırken, hayvan severler ise cezalandırılmasını istedi. Sude A.'nın fotoğrafı internetten mi indirdiği, yoksa kendisinin mi zarar verdiği ise henüz netleşmedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım