Bu kadarı polisi bile şaşırttı... Kolilerce...

Son Güncelleme: 23 Ocak 2018 Salı 11:16

Ankara ilinde ihbar üzerine harekete geçen polis ekipleri, koliler içinde 5 milyon dolarlık sahte para ele geçirdiler.

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde ele geçen sahte paralar polisi bile şoke etti. M.Ç isimli şahıs adına sahte dolar sevk edileceği ihbarını alan polis ekipleri harekete geçti. Ekipler yaptıkları inceleme sonucunda dolarların M.Ç adına kargo firmasına geldiğini belirledi. Olay ile alakalı şüpheli şahsın suç unsuru malzemeler ile beraber yakalanması için çalışma başlatan ekipler kargo firmasını takibe alarak dolarların dolu olduğu kolileri kargo firmasından teslim alan Ş.K isimli şahsı suçüstü yakaladı.

Kolilerde yapılan incelemede  piyasaya sürülmeye hazır halde bulunan toplan 50 bin adet 100 dolar şeklinde hazırlanmış 5 milyon değerinde sahte para ele geçti.

Olay ile alakalı yapılan soruşturma kapsamında sonradan yakalanan M.Ç. ise Ş.K ile birlikte gözaltına alındı. Ele geçen sahte dolarlara ise el konuldu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım