Bu araçta şans eseri ölen ve yaralanan olmadı

Son Güncelleme: 21 Eylül 2017 Perşembe 11:26

Tekirdağ ilinin Çorlu İlçesi’nde hareket halindeyken alev alan otomobil kısa zamanda tamamen yandı. Araç içindeki 4 kişi ise alevler büyümeden inince kurtuldu.

Çorlu’da ikamet eden Sefa Bıyıkoğlu, dün gece 59 TT 917 plakalı spor otomobiline 3 arkadaşını alıp gezmeye çıktı. Otomobil Seymen Mahallesi’ne geldiğinde motor kısmından dumanlar yükselmeye başladı. Otomobili yol kenarına çeken Bıyıkoğlu ve 3 arkadaşı araçtan inerken, alev alan araç yanmaya başladı.

Yangın kısa zamanda büyürken, gelen itfaiye birimlerinin yaklaşık yarım saat süren müdahalesi ile yangını söndürüldü. Fakat, araç tamamen yanarak küle döndü. Otomobil sürücüsü Sefa Bıyıkoğlu, aracın motor kısmından duman çıktığını daha sonra bir anda yanmaya başladığını ifade etti.

Jandarma ekiplerinin başlattığı soruşturma devam ediyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım