Böyle bir şey duymadınız: Taksitle kiralık katil!!!

Son Güncelleme: 10 Ağustos 2017 Perşembe 09:22

İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde iki sene evvel sevgilisi İbrahim Doğantürk ile bir olup eşini öldürttüğü öne sürülen 25 yaşındaki Sevgi Göral'ın, kiralık katilin istediği 20 bin lirayı taksit taksit ödemeye çalıştığı öğrenildi.

İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi, müebbet hapse çarptırılan Sevgi Göral, sevgilisi İbrahim Doğantürk ve kiralık katil Bünyamin Aktaş ile alakalı gerekçeli kararını beyan etti. Buna göre 2012 senesinde evlenen Sevgi Göral eşi N. Tolga Göral'dan şiddet görünce sevgilisi İbrahim Doğantürk'ten eşini öldürmesini istedi.

Doğantürk, bunun için cezaevinde bulunan Bünyamin Aktaş ile 20 bin TL’ye anlaştı. Çift, Aktaş'ın hesabına 200 - 300 lira gibi paralar yatırdı. Cezaevinden çıkan Bünyamin Aktaş 13 Ekim 2015'te N. Tolga Göral'ı kurşunlayıp canına kıydı.

Cinayetten iki ay sonra Antalya'da buluşan çift anlaşmazlık yaşayınca Sevgi Göral telefonda 'Seni de yakarım kendimi de' dedi. Polisin teknik takibine takılan sözler üzerine cinayet çözüme kavuştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım