Bomba imha ekibine şok sözler!

Son Güncelleme: 02 Ağustos 2017 Çarşamba 08:44

Adana ilinde bir esnaf, şüpheli paket ihbarı üzerine olay yerine gelen bomba imha birimine tepki gösterdi ve paketi patlatmamasını istedi.

Adana ilinin Çukurova ilçesinde, aldıkları şüpheli paket ihbarı üzerine olay yerine giden polis ekipleri ile bir esnaf arasında tartışma çıktı. Toros Mahallesi'ndeki bir sokakta şüpheli paket gören çevre sakinleri, durumu polislere bildirdi.

Olay yerine gelen birimler, çevrede güvenlik önlemi aldı. Bu esnada, paketin bulunduğu yerin karşısında iş yeri olduğunu iddia eden bir esnaf, olay yerine geldi. Bomba imha birimlerine tepki gösteren esnaf, paketi bulunduğu yerden kaldırmak istedi.

Ekipler ile esnaf arasında yaşanan kısa süreli tartışmada, bahsi geçen şahıs,

"Patlayacaksa ben patlatayım. Burayı patlatırsanız esnaf kalmaz burada, onda bir şey yok, ben gideyim üzerine yatayım" diyerek polislere tepki gösterdi.

Birimler, bu kişiyi olay yerinden uzaklaştırıp çalışmalarını sürdürdü. Cihazla yapılan inceleme sonunda açılan paketten iç içe geçirilmiş çok sayıda poşet çıktı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım