Bolu'da restoranda silahlı tartışma kanlı bitti!!!

Son Güncelleme: 06 Eylül 2017 Çarşamba 09:02

Bolu ilinde restoran işletmecisi ile müşterileri arasında meydana gelen kavga sonucunda 3 kişi silahla vurularak yaralandı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi gönderildi.

Edinilen bilgilere göre, D-100 Karayolu'nun Kılıçarslan Mahallesi mevkisindeki bir otelin restoran bölümünde yemek yiyen G.Ç. ile işletme sahibi İ.B. arasında henüz tespit edilemeyen bir sebeple tartışma çıktı.

Tartışma büyüdü, işletme sahibi İ.B., G.Ç.'yi tabanca ile her iki bacağından vurdu. Tarafları ayırmaya çalışırken bacağına kurşun denk gelen N.A'nın yanı sıra A.A. da restoranda yemek yerken seken bir kurşun ile elinden yaralandı.

Yaralılar, restorandaki bazı vatandaşların araçları ile çevredeki hastanelere götürüldü. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan N.A. ile İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesinde tedavi altına alınan G.Ç. ve A.A'nın sağlık durumlarının iyi olduğu ifade edildi.

İşletme sahibi İ.B. ise olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım