Bodrum'da 5 gün arayla iki kundaklama

Son Güncelleme: 27 Ocak 2018 Cumartesi 18:56

Muğla ilinin Bodrum ilçesindeki bir ev, kimliği bilinmeyen kişi ya da kişiler tarafından yakıldı. Aynı mahallede 5 gün evvel de bir otomobil kimliği belirsiz kişiler tarafından ateşe verilmişti.

Bitez'in Melengeç Caddesi'ndeki bir restoranda müdürlük yapan 1 çocuk babası 36 yaşındaki Hasan Uğur'un evinde yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine gönderilen itfaiye ekipleri, yangına müdahale edip söndürdü. Yapılan incelemede, yatak odasında kumaşların tutuşturulup kundaklandığı tespit edildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Ev sahibi Hasar Uğur,

"Evdeki hiçbir eşya alınmamış, elektronik eşyalar dahil çekmecelerde arama yapılmış ancak yine bir şey alınmamış. Polise, hiçbir düşmanım olmadığını, kimseyle kötü olmadığını, bunu niçin yapmış olabilecekleri konusunda bir fikrimin olmadığını söyledim. Adeta hırsızlık amacı ile değil de kundaklama amacıyla girilmiş. Yaklaşık 40 bin TL'ye yakın maddi zararım var" dedi.

Bitez Mahallesi'nde 5 gün önce de bir otomobil, kimliği belirsiz kişilerce kundaklanmıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım