Bitcoin hırsızı kuzen teslim oldu

Son Güncelleme: 06 Şubat 2018 Salı 07:51

Sakarya ilinde kuzeninin iş yerinden ’bitcoin’ serverının çalınması ile alakalı aranan Sevgi Asan, cihazlar ile beraber savcılığa teslim oldu. Sevgi Asan tutuklandı.

Geçtiğimiz ay Akyazı’da bilişim ofisinden sanal para ’Bitcoin’ serverlarının da bulunduğu 450 bin TL değerindeki cihazlar çalındı. İstanbul ilinde yapılan operasyonla yakalanan R.A. ve V.A. çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bölgedeki güvenlik kameralarının tamamını incelemesinden sonra olaya iş yeri sahibi Yunus Emre Asan’ın kuzeni Sevgi Asan’ın da karıştığını belirledi. Hakkında yakalama kararı bulunan SevgiAsan çalınan serverları teslim ederek Akyazı Cumhuriyet Savcılığı’na teslim oldu. Sevgi Asan çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım