Bir şortlu kadın vakası da Eminönü'nde

Son Güncelleme: 28 Ağustos 2017 Pazartesi 15:51

İstanbul ilinin Eminönü ilçesinde bir dolmuş şoförünün şort giyen kadın yolcusunu "Arap turist binecek" diyerek araçtan indirdiği, ardından da küfür ve hakaret edip darp ettiği öne sürüldü.

İddialara göre; olay akşam saat 20.00'de yaşandı. Ç.S adındaki genç kadın, bindiği 34 TZA ** plakalı dolmuş şoförü tarafından Arap kafile binecek denilerek araçtan indirilmek istendi.

Araçtan inmek istemeyen Ç.S'ye küfreden taksici, genç kadının üstüne yürüdü. Bunun üzerine polisi arayan Ç.S. polisin olay yerine 56 dakika sonra geldiğini ve polis gelene kadar şoförün kaçtığını ifade etti. Şikâyetçi olmak için karakola giden Ç.S'den karakolda nöbetçi olarak bulunan komiserin ifade almak istemediği iddia etti.

Polisin yapacağı çok bir şey olmadığını söyleyen komiser genç kadına savcılığa şikâyette bulunması gerektiğini söylediği belirtildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım