Bilgisayar programcısı genç öldü mü öldürüldü mü?

Son Güncelleme: 30 Ağustos 2017 Çarşamba 13:22

Bursa ilinde bu sabah inşaat halindeki binanın yanında bulunan ve üzerinden kimlik çıkmayan cesedin bilgisayar programcısı 21 yaşındaki Duhan Ömür'e ait olduğu tespit edildi. Vücudunda kırıklar bulunan gencin düşerek mi öldüğü yoksa cinayete mi kurban gittiği inceleniyor.

Merkez Yıldırım İlçesi Vatan Mahallesi'nde bu sabah bir inşaatın hemen yanında ceset gören vatandaşlar hemen polise haber verdiler. Kısa zamanda olay yerine gelen polis birimleri çevrede tedbir alırken, sağlık birimleri ise vücudunda kırıklar bulunan gencin öldüğünü belirledi.

Üzerinden kimlik çıkmayan ceset daha sonra otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Yapılan araştırmada ölen kişinin bilgisayar programcısı Duhan Ömür olduğu tespit edildi. Acı haberi ailesine bildiren polis, Duhan Ömür'ün inşaatta düşerek mi öldüğü yoksa cinayete mi kurban gittiğini araştırıyor. Olay ile alakalı soruşturma devam ediyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım