Beyoğlu'nda genç kız kazara kendini vurdu

Son Güncelleme: 26 Ocak 2018 Cuma 12:55

İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde genç bir kız babasının tabancası ile oynarken silahın ateş alması sonucunda yaralandı.

Beyoğlu ilçesinde genç kız babasının tabancasıyla oynarken silahın ateş alması sonucunda bacağından yaralandı. Olay yerinde yapılan ilk müdahaleden sonra kız hastaneye kaldırıldı. Polis olay ile alakalı soruşturma başlattı.

Olay, Yenişehir Mahallesi Yaman Ali Sokak'ta 5 katlı bir binanın en üst katında saat 09.00 sularında meydana geldi. 20 yaşındaki Berfin A. iddialara göre, babasının silahıyla oynadığı esnada tabanca ateş aldı. Silahtan çıkan kurşun genç kızın bacağına denk geldi.

Durumu gören babası hemen sağlık ve polis birimlerine haber verdi. Genç kız olay yerindeki ilk müdahaleden sonra ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Polis ekipleri evde incelemelerde bulundu. Berfin A.'nın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Polisin olay ile ilgili başlattığı soruşturma devam ediyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım