Berdel evliliği cinayetle sonuçlandı

Son Güncelleme: 24 Ağustos 2017 Perşembe 08:41

35 yaşındaki Hülya Tuncer, 18 sene evvel “berdel” yöntemi ile 35 yaşındaki Sedat Tuncer ile evlendirildi. Bu evlilikten ise 2’si kız 4 çocukları oldu.

Tuncer, eşinden şiddet gördüğünden dolayı birkaç kez evden ayrılıp kadın sığınma evine yerleşti. Bir kez de ailesinin yanına sığınan Tuncer, her seferinde ikna edilerek tekrar eşi ile barışıp evine döndü.

Tuncer çifti 21 Ağustos’ta sabah kahvaltısında yine tartışmaya başladılar. Eşine ait ruhsatsız silahı sakladığı yerden alan Hülya Tuncer bir anda ateş etmeye başladı. Sedat Tuncer olay yerinde yaşamını yitirirken, Hülya Tuncer, polis ekiplerini arayıp, “Kocamı öldürdüm, gelin beni alın” dedi.

Cinayet Büro Amirliği birimleri eve gittiklerinde, Sedat Tuncer’in kanlar içindeki cesedi ile karşılaştı. Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılan Tuncer’in vücuduna 5 mermi isabet ettiği tespit edildi. Hülya Tuncer’in kocasını öldürdüğünde çocuklarının da yan odada oldukları belirtildi.

Gözaltına alınan Tuncer, emniyetteki işlemlerinden sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Tuncer’in ifadesinde,

“Berdel usulüyle evlendik. Şiddet nedeniyle psikolojim bozuldu, tedavi gördüm. Öldürmek istedim, sonra vazgeçtim, kahvaltı hazırladım. Ama kahvaltıda benden para istedi, yok deyince, ‘iki gün önce baban ve ağabeyin seni alarak gitti, seni akşama kadar birkaç kişiye satmışlardır, oradan hiç mi para kalmadı’ diye hakaret etti. Bağırıp küfürler etti. Artık dayanacak gücüm kalmadı, öldürdüm. Eşim hem uyuşturucu kullanıyordu hem de satıyordu” dediği öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım