Başına gelmeyen ders almıyor!!! Bir ölüm daha...

Son Güncelleme: 16 Eylül 2017 Cumartesi 12:54

Konya ilinde evlerinin balkonunda oyun oynarken halıya tutunduğu esnada dengesini kaybedip 4. kattan beton zemine düşen Suriye uyruklu 3 yaşındaki Mariyya Halid yaşamını yitirdi.

Vaka, dün 19.30 sularında merkez Karatay ilçesi Akifpaşa Mahallesi’nde gerçekleşti. Akşam saatlerinde Suriye uyruklu Fatuva Halid namaz kılmak için bir odaya gitti. O esnada evde bulunan Suriye kökenli ailenin çocuğu 3 yaşındaki Mariyya Halid kapısı açık olan balkona oyun oynamak için çıktı.

Bir süre burada oyun oynayan çocuk daha sonra balkonda asılı bulunan halılar ile tırmanmaya başladı. Dengesini kaybederek 4. kattan beton zemine düşen küçük çocuğu gören mahalle sakinleri durumu hemen çocuğun annesine haber verdiler.

Ağır yaralanan 3 yaşındaki Mariyya Halid, otomobil ile yakınlardaki özel bir hastaneye kaldırıldı. Mariyya Halid, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım