Başakşehir'de Ortaokulda falçatalı hoca şoku!

Son Güncelleme: 11 Ocak 2018 Perşembe 13:30

İstanbul ilinin Başakşehir ilçesinde bir okulda öğretmenin öğrencileri falçata ile tehdit ettiği öne sürüldü.

İstanbul Başakşehir'de bir okulda öğretmenin, ders sırasında tuvalete gitmek için sınıftan çıkmak isteyen öğrencilere 'falçata' gösterip tehdit ettiği iddia edildi. Öğrencilerin, "Hocam ne oluyor, psikopat mısınız?' sözlerine karşılık öğretmenin,

"Evet ben psikopatım. Siz beni bu hale getirdiniz' dediği iddia edildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu'nda okuyan bazı öğrenciler Türkçe dersi esnasında tuvalete gitmek için öğretmen R. C.'den izin istedi. Fakat öğretmen iddiaya göre öğrencilere falçata göstererek tehdit etti. Bunun üzerine öğrenciler okul müdürüne giderek duruma anlattı. Bazı öğrencilerin haber vermesi üzerine veliler okula geldi. Bir süre sonra ise polis ekipleri okula gelerek çalışma başlattı. Olay üzerine okul tatil edildi.

'HOCAM PSİKOPAT MISINIZ'

Bazı öğrenci velileri şikâyetçi olmak için polis merkezine gitti. Öğrenci velilerinden Zülfü Sönmez,

"Türkçe öğretmeninden çocuklar tuvalete gitmek için izin istiyor. Öğretmen izin vermiyor. Daha sonra çocuklara bıçak gösteriyor. Bıçağı alıp elinde aşikâr bir şekilde gösteriyor. Ondan sonra diğer çocuk da aynı şekilde 'Hocam tuvalete gidebilir miyim?' diyor. O çocuğa da bıçak gösteriyor. Ve çocuklar da 'Hocam ne oluyor. Psikopat mısınız?' diyor. 'Evet, ben psikopatım. Siz beni bu hale getirdiniz' diyor. Biz çocuklarımızı okula gönderiyoruz ki çocuklarımız okusun, eğitim alsın diye. Bu öğretmen çocuklarımıza bıçak çekiyor. Şu anda çocuğumu da aldım. Çocuk Şube Müdürlüğü'ne gidiyorum. Kendisinden şikâyetçi olacağım" diye konuştu. 

İddiaların hedefindeki Türkçe öğretmeninin okul müdürü ile yaptığı görüşmenin ardından okuldan gizlice ayrıldığı öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım