Bankada numarasını duydu aradı... Hüsrana uğradı!

  • 27781
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 30 Ekim 2017 Pazartesi 15:00

B.A. bankada işlem yaptığı esnada yanındaki telefon numarasını duyduğu kadına daha sonra mesaj attı. Fakat bilmediği bir şey vardı; mesaj attığı kadın bir avukattı...

Bankada telefon numarasını duyduğu kadın avukata mesaj atarak rahatsızlık veren 27 yaşındaki genç adam davalık oldu. Olay, geçtiğimiz günlerde İstanbul Adliyesi'nde gerçekleşti. 27 yaşındaki B.A. işletmecilik yapıyordu. Bir alacak mevzusu nedeniyle icralık olan genç adam, olay günü İcra Dairesi'ne başvurdu. İcra takip ücretini yatırmak için adliyedeki bankaya giden B.A., burada N.A. isimli avukatı gördü. 24 yaşındaki genç avukat, bu sırada müvekkiline ait bir dosya için harç yatırıyordu. Gişedeki memur avukatın cep telefon numarasını isteyince B.A., telefonu kaydetti.

'NUMARAYI SİL' UYARISINI DİNLEMEDİ

Nurseli A.'ya birkaç saat sonra bir mesaj geldi. Mesajda "N'aber, nasılsın" yazıyordu. Genç avukat numaraya tanımadığını belirten bir mesaj attıktan sonra kendini tanıtan B.A., bankada yaşadığı o anı anlattı. Duydukları karşısında sinirlenen N.A. numarasını silmesini söyleyerek görüşmeyi sonlandırdı. Fakat ısrarlı olan B.A., mesaj atmaya devam etti. Mesaj çıktılarıyla birlikte savcılığa başvuran genç avukat, kendisini rahatsız eden B.A.'nın cezalandırılmasını istedi. Genç kadının şikâyeti ardından olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturma kapsamında B.A.'nın ifadesine başvuruldu.

"BENDEN HOŞLANDIĞINI DÜŞÜNDÜM"

B.A., bankada yaşadıkları anı anlatarak,

"İşlem sırasında kendisiyle göz göze geldik. Ben de ilgilendiğini düşündüm. Yüksek sesle telefon numarasını verdiğinde emin oldum. Fakat bana tepki gösterdi. Benden hoşlandığını düşünmüştüm. Özür dilerim" dedi.

Yürütülen soruşturma sonunda B.A. ile alakalı 'kişilerin huzur ve sükûnunu bozma' suçu kapsamında iddianame düzenlendi. Dava ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım