Bakan'ın uçağında koku paniği!

  • 25104
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 06 Ocak 2018 Cumartesi 15:34

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin de içinde olduğu uçak Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkış yaptıktan kısa bir süre kabin içinde duman ve koku çıkması sebebi ile Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı'na acil iniş yaptı. 

Alınan bilgilere göre, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhasekinin içinde olduğu Tapu Kadastro Genel Müdürlüğüne ait TC-KDR kuyruk tescilli özel uçak ile Ankara iline gitmek üzere saat 12.07de Sabiha Gökçen Havalimanıdan havalandı. Uçakkalkıştan kısa bir süre sonra kabin içerisinde duman ve koku çıkmaya başladı.

Bunun üzerine uçağın pilotu Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı ile irtibata geçip acil iniş için izin istedi. Uçak saat 12.40’da sorunsuz bir şekilde havalimanına inişini yaptı.

Tapu Kadostro Genel müdürlüğüne ait ’Beechcraft King Air 350i model TC-KDR’ isimli uçağı harita, tapu, kadastro, yol, baraj, arazi toplulaştırma ve kamulaştırma için havadan fotoğraflama yapılıyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım