Bahçeşehir'de otobüs devrildi. İki ayrı ifade var!

Son Güncelleme: 03 Ekim 2017 Salı 13:31

İstanbul ilinin Bahçeşehir ilçesinde bulunan Ispartakule gişelerinde iki katlı halk otobüsünün devrildiği kazada ilk tespitlere göre 15 kişi yaralandı. Belediye otobüsü şoförünün ilk ifadesine göre, ön lastiğinin patlaması sonucunda devrildi. Yolcular ise, şoförün gişeyi ortalayamadığını ve aracın devrildiğini ifade etti.

Edinilen bilgilere göre, TEM Otoyolunda Bahçeşehir - Esenkent seferini yapan iki katlı özel halk otobüsü, Ispartakule gişelerinden geçerken henüz tespit edilemeyen bir sebeple beton bloklara çarpıp yan yattı. Kaza sonucunda, ilk tespitlere göre otobüsteki 15 kişi yaralandı.

Yaralılar otobüsten çıkarılıp ambulanslara alındılar. Ambulanslar yetersiz kalınca bazı yaralılar yerlerde beklemek zorunda kaldı. Yaralılar çevre hastanelere kaldırılıp tedavi altına alındı. Yakınlarının kaza yaptığı haberini alan çok sayıda anne ve baba olay yerine akın etti.

Bir anne ve baba yerde yatan oğlunun elini tutup teselli etti. Yaralıların hastaneye kaldırılmasından sonra otobüsü kaldırma çalışmaları başladı. Kaza sebebi ile trafik kontrollü olarak sağlanıyor.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım