Bahçelievler'de şüpheli araçta bomba paniği

  • 1746
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 14 Aralık 2017 Perşembe 09:07

Bahçelievler ilçesinde polisi alarma geçiren şüpheli bir araçtan bomba çıktığı ve bir kişinin gözaltına alındığı ifade edildi.

Kapalı kasa minibüste patlayıcı madde olduğu yönünde ihbar alınması üzerine polis  hemen alarma geçti. Aracın bulunduğu sokak emniyet şeridi ile kapatıldı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi gönderildi. Terörle Mücadele Şubesi ve Bahçelievler Emniyet Müdürlüğü ekipleri de geniş güvenlik tedbirleri aldı.

Olay yerine gelen bomba uzmanı polis, özel kıyafetini giyip araçta inceleme yaptı. Araçta zaman zaman fünye ile kontrollü patlatma yapıldı.

Araçta bulunan malzemeler indirilip incelemeden geçirildi. Yaklaşık 2,5 saat incelenen şüpheli araçta bomba bulunduğu öğrenildi. Bir kişi gözaltına alınırken şüpheli araç çekiciyle olay yerinden götürüldü.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım