Bağdat Caddesi'nde kaldırımda ne olduğunu anlamadılar!

  • 1139
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 23 Ekim 2017 Pazartesi 07:15

Emre Yazıcı’nın şoförlüğündeki lüks araç, gece saat 23:00 sularında Kadıköy Bağdat Caddesi Göztepe istikametinde kontrolden çıkıp kaldırımda yürüyen 2 yayaya çarptı.

Kazayı görenlerin hemen haber vermesi ile olay yerine polis ve sağlık ekipleri gönderildi. Otomobil sürücüsü Yazıcı ve yanındaki bir kişi ayakta tedavi edilirken, kaldırım da yürürken otomobilin çarptığı 21 yaşındaki Semih Berkay Akın ve arkadaşı ise sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Semih Berkay Akın vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu için ameliyata alınırken, diğer yaralı, Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Yaralıların hayati tehlikesi bulunmazken polis kaza ile alakalı soruşturma başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım