Bağdat Caddesi'nde kafe çalışanını vurdular

Son Güncelleme: 28 Aralık 2017 Perşembe 09:22

İstanbul ilinin Kadıköy ilçesi Bağdat Caddesi'nde bir kafe çalışanı tartıştığı müşteri tarafından silah ile vuruldu. Kafe çalışanı bacağından hafif bir biçimde yaralanırken, saldırgan ve yanındaki iki kişi olay yerinden kaçtılar.

Olay gece saatlerinde Bağdat Caddesi'nde bulunan bir kafede gerçekleşti. Alınan bilgilere göre , kafeye gelen üç müşteri henüz bilinmeyen bir sebeple kafe çalışanı ile tartışmaya başladı.

Tartışma büyüyerek kavgaya döndü. Kavgaya karışan üç müşteriden biri belindeki silahı çıkarıp tartıştığı kafe çalışanı Ünal Çavuş'a ateş etti. Saldırganlar olay yerinden kaçarken, Çavuş bacağına denk gelen  mermilerle yaralandı. Kafede yaşanan kısa süreli panikten sonra olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları ilk müdahaleden sonra kafe çalışanı Ünal Çavuş'u Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Yaralanan kafe çalışanının durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olay yeri inceleme ekipleri olayın yaşandığı kafede inceleme yaparken, polis ekipleri kaçan üç kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım