Bağcılar Araştırma Hastanesi'ne "sahte hemşire" şoku!

  • 35981
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 26 Ekim 2017 Perşembe 07:52

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne "sahte hemşire" şoku yaşandı. 1 aydır hemşire kıyafeti ile hastanede dolaşan 29 yaşında S.Ç. isimli kadın gözaltına alındı. 

Olay, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde meydana geldi. 29 yaşındaki S.Ç. üzerine hemşire kıyafeti giyerek 1 ay boyunca hastaneye geldi. S.Ç. buradaki personele de kendini hemşire olarak tanıttı, koridorlarda dolaştı. S.Ç.'nin yalanı bugün meydana çıktı. Hastane yönetiminin durumu farketmesi üzerine hastane polisi kadını gözaltına aldı.

Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen S.Ç.'nin verdiği ilk ifadesinde ise, "Bir hevesti o yüzden yaptım" dediği öğrenildi. Hakkında, "Kamu görevinin usulsüz olarak üstlenilmesi" suçundan işlem yapılan S.Ç. savcılık talimatı ile serbest kaldı. Kadının hastanede hiçbir hastaya müdahalede bulunmadığı ifade edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım