Baba oğlunu vurdu! Kadıköy iskelesi önünde hareketli akşam!

Son Güncelleme: 06 Ekim 2017 Cuma 07:00

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde Kadıköy İskelesinin önünde silahlı saldırıda baba, oğlunu yaraladı. Yaralı hastaneye kaldırılırken, saldırgan gözaltına alınıp polis merkezine götürüldü. 

Olay, Kadıköy İskelesinin önünde dün akşam saat 21.00 sularında gerçekleşti. Daha evvel aralarında sorun olduğu öne sürülen Nevzat Beytanol ile oğlu Salih Beytanol iskelenin önünde tartışmaya başladılar. Tartışma büyüyüp havgaya dönünce Nevzat Beytanol yanında bulunan silahı çıkartıp oğluna ateş etmeye başladı. Vücudunun farklı yerlerine kurşun denk gelen Salih Beytanol, olduğu yere yığılıp kaldı.

Silah seslerini duyan iskelenin güvenlik görevlileri babanın elinden silahı alıp kişiyi etkisiz hale getirdi. Silahlı kavgayı gören çevredeki vatandaşlar durumu hemen sağlık ve polis birimlerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıya ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra yaralı hastaneye kaldırıldı.

PÖH'LER TEDBİR ALDI

Polis ekipleri olay yerinde silahlı saldırı olayını yapan kişiyi gözaltına alıp polis merkezine götürdü. Olayda kullanılan silah da polis ekipleri tarafından muhafaza altına alındı.

Olayın Başbakanlık Ofisi yakınlarında olması ve silah sesleri duyulması üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi gönderildi. Özel harekat polisleri de çevrede geniş güvenlik önlemi alarak vatandaşların Kadıköy İskelesine geçmesine izin vermedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım