Aziz Yıldırım’dan trafikte şok hareket!

Son Güncelleme: 31 Temmuz 2017 Pazartesi 10:50

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, aracını tartışma yaşadığı motosikletlinin üzerine kırdı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, aracını trafikte tartıştığı motosiklet sürücüsünün üzerine kırdı. Motosiklet sürücüsüne ağır hakaretlerde bulunan Yıldırım'ın ve korumalarının tartışma anları ise kask kamerası ile kaydedildi.

Üsküdar Kuşbakışı Caddesi üzerinde motosikleti ile seyir halinde giden Engin Ergan, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın aniden sinyal vermeden önüne kırması ile  panik yaşadı.

Yıldırım'ın kullandığı araca yaklaşan Ergan, Aziz Yıldırım'a sinyal vermesi gerektiğini ifade etti. Ergan'ın tepki gösterdiği Yıldırım ilk önce, aracının camını açıp küfür etmeye başladı. Aziz Yıldırım daha sonra kullandığı otomobilini motosikletlinin üzerine kırarak aracını durdurdu. Yıldırım daha sonra Ergan'a

"Sinyalinin a.... Ne sinyali lan. Arabalar önümde görmüyorsun. Arabalar önüme giriyor sen sinyalden bahsediyorsun" dedi.

Bu esnada arkadaki bir otomobilden inen Aziz Yıldırım'ın korumaları devreye girdi. Korumalar Ergan'a sert bir şekilde bağırıp,

"Biz gideceğiz ondan sonra çıkacaksın buradan" dediler. Ardından Aziz Yıldırım aracıyla yoluna devam etti.

İşte o anlar:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım