Ayran cinayeti! Tam 13 kişinin canını aldı!!!

  • 16437
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 31 Ekim 2017 Salı 15:05

Pakistanlı bir kadın, zehirli sütten yaptığı ayranı kocasına ve onun ailesine içirip toplamda 13 kişinin ölümüne sebep oldu.

Üst düzey polis yetkilisi Owais Ahmad, dün Pakistan'ın orta bölümlerinde bulunan Muzaffargarh bölgesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, ailesi tarafından Eylül ayında zorla evlendirilen kadının, sevgilisi ile beraber tutuklandığını ve cinayet ile suçlandığını belirtti.

Polis, Asiya Bibi isimli kadının, kocasının sütüne geçtiğimiz hafta zehir koyduğunu fakat içiremediğini ve bunun yerine sütten ayran yapıp adama ve ailesine içirdiğini açıkladı.

13 KİŞİ  HAYATINI KAYBETTİ

Ahmad, kocanın da içlerinde olduğu 13 kişinin öldüğünü ve 14 kişinin daha hastaneye kaldırıldığını dile getirdi. Ahmed, polisin Asiya Bibi'yi, bir adamı ve onun teyzesini suç ortağı oldukları için tutukladığını söyledi.

Adamın Bibi'nin sevgilisi olduğu ve teyzesinin cinayet planında ikiliye yardımcı olduğu da öne sürüldü.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım