Aynı eve ikinci defa! Felakete ramak kaldı!

Son Güncelleme: 28 Kasım 2017 Salı 11:16

İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde bir beton mikseri park halindeyken kaymaya başladı. Önündeki iki araca çarptıktan sonra da bir evin duvarına çarpıp durabildi. Kazada ölen ya da yaralanan olmazken, 3 araçta ve evin duvarında maddi hasar gerçekleşti.

Olay, Harmantepe Mahallesi Dere Sokakta dün saat 18.00 sularında gerçekleşti. Sokak içindeki bir inşaata beton dökmek için gelen 34 NL 3512 Plakalı mikser sürcüsü, aracı sokak içerisine park etti. Kısa bir zaman sonra Beton mikseri henüz belirlenemeyen bir sebeple yokuş aşağıya doğru kaymaya başladı.

Önce önünde park halinde bulunun iki araca çarpan mikser daha sonra evin demir parmaklıklarını yıkarak bir evin duvarına çarparak durabildi. Büyük bir gürültü duyan çevredeki mahalle sakinleri, sokak içerisine baktıklarında kamyonun evin duvarına çarptığını gördü. Kaza hemen polis ekiplerine bildirildi.

Kaza esnasında şans eseri kayan kamyonun önünde ve çevresinde kimsenin olmaması herhangi bir ölüm ve yaralanmaya neden olmadı. Kazada üç araçta maddi hasar oluşurken, bir evin duvarının bir bölümü de göçtü.

Evi hasar gören ev sahibi Kerem Koç,

"Mikser ikinci sefer bu şekilde eve girişi. Yaptırmazlarsa davacı olacağım. Allahtan ki annem evde yoktu. Evde olsaydı yaşlı kadın artık burada ne olurdu bilmiyorum. Annem normalde burada yatıyordu" diye konuştu.

Polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım